Trochę o naszej pracy…

991 Garage

Znajdujemy i dostarczamy samochody o których wielu z nas marzy od dziecka. Niektóre z nich są prawdziwymi legendami, inne się powoli stają. Jedno jest pewne: jakość i solidność stawiamy na pierwszym miejscu, bez wyjątku. Zanim auto trafi do klienta, przechodzi dosyć długi proces przygotowań: transport, formalności celno-fiskalne, kosmetyka, przegląd, inspekcja wszelkich elementów. Wiele z tych rzeczy załatwiamy osobiście – kierując się zasadą najwyższego standardu. Posiadamy własny, specjalistyczny transport i uprawnienia wraz z odpowiednimi ubezpieczeniami. Na życzenie klientów dostarczamy im auta we wskazane miejsce w Europie. W międzyczasie konieczne jest załatwienie spraw celno-urzędowych, to z reguły również zajmuje trochę czasu. Jednakże zawsze przekazujemy auta zarejestrowane w Polsce, po wszelkich formalnościach – nasi klienci nie mają potrzeby załatwiania czegokolwiek. Kosmetyka i przygotowanie pojazdu to oddzielny rozdział, któremu poświęcimy odpowiednio dużo miejsca i opiszemy Wam bardzo szczegółowo. Tymczasem czeka nas kolejny wyjazd do Klienta, który już się nie może doczekać swojej perełki…:)

Classics Garage na Targach Auto Nostalgia

911 Garage

W dniach 16-18 maja w hali MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie odbędzie się czwarta już edycja targów Auto Nostalgia. Będzie można tam zobaczyć całą plejadę aut młodszych i starszych pięknych aut. Postanowiliśmy w tym roku również zaprezentować się szerszej publiczności i debiutujemy na tych właśnie targach. Zapraszamy wszystkich do naszego stoiska na pyszną kawę i chwilę pogawędki przy naszych autach. Wystawiamy 2xPorsche (964 i 993) oraz 2xMercedes (W124 i W140). Zapraszamy!

Ekspozycja Classics Garage / 911 Garage

911 Garage

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu dzisiejszym nasza firma wzbogaciła się o profesjonalną ekspozycję naszych pojazdów. Zbudowaliśmy miejsce, gdzie auta prezentują się doskonale przez całą dobę. Oprócz tego stoją w miejscu które je chroni przed warunkami atmosferycznymi – a to wszystko po to, żebyście mogli w miłym otoczeniu mieć kontakt z klasyczną motoryzacją. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia na żywo!