Jesteśmy jedynym miejscem w Polsce i jednym z niewielu w Europie, które już od kilku lat współpracuje z legendarnym Akira Nakai Sanem i jego Rauh-Welt. Każdy kto interesuje się motoryzacją, słyszał o RWB my mamy to szczęście, że jesteśmy częścią tego niesamowitego świata. To właśnie w naszej siedzibie powstają te unikatowe, niezwykle szerokie i zapierające dech w piersiach projkety.

Kabuto in the city.jpg

Razem z Akir Nakai Sanem, przyjeżdza zestaw niesamowicie szerokich zderzaków i bardzo masywnych felg od Work Wheels. Możliwość podglądania tego utalentowanego rzemieślnika (bo sam tak o sobie mówi) to przeżycie nie z tej ziemi. Nie używa on bowiem miarek ani laserów, wszystko robi „na oko” a efekt jest nie z tej ziemi. Jeżeli chcecie zobaczyć jak powstają projekty RWB, zapraszamy na naszego Facebooka tam na bieżąco dodajemy informacje o kolejncyh wydarzeniach ze świata Rauh-Welt.

RWB to coś więcej niż Body Kit!

Wszystko zaczyna się od poszukiwań zdrowego egzemplarza Porsche. Kiedy już znajdziemy odpowiednie auto, trafia ono do naszego warsztatu, gdzie zostaje rozebrane na części pierwsze.

Cały silnik zostaje rozłożony, wyczyszczony i uszczelniony na nowo. Każdy projekt RWB, który powstaje w 911Garage to nie tylko body kit, to również doprowadzenie każdego egzemplarza do perfekcji pod względem mechanicznym oraz wiele customowych części.

IMG_4285
IMG_4285

press to zoom
IMG_4288
IMG_4288

press to zoom
IMG_3327
IMG_3327

press to zoom
IMG_4285
IMG_4285

press to zoom
1/12