Jesteśmy jedynym miejscem w Polsce i jednym z niewielu w Europie, które już od kilku lat współpracuje z legendarnym Akira Nakai Sanem i jego Rauh-Welt. Każdy kto interesuje się motoryzacją, słyszał o RWB my mamy to szczęście, że jesteśmy częścią tego niesamowitego świata. To właśnie w naszej siedzibie powstają te unikatowe, niezwykle szerokie i zapierające dech w piersiach projkety.

Razem z Akir Nakai Sanem, przyjeżdza zestaw niesamowicie szerokich zderzaków i bardzo masywnych felg od Work Wheels. Możliwość podglądania tego utalentowanego rzemieślnika (bo sam tak o sobie mówi) to przeżycie nie z tej ziemi. Nie używa on bowiem miarek ani laserów, wszystko robi „na oko” a efekt jest nie z tej ziemi. Jeżeli chcecie zobaczyć jak powstają projekty RWB, zapraszamy na naszego Facebooka tam na bieżąco dodajemy informacje o kolejncyh wydarzeniach ze świata Rauh-Welt.

RWB to coś więcej niż Body Kit!

Wszystko zaczyna się od poszukiwań zdrowego egzemplarza Porsche. Kiedy już znajdziemy odpowiednie auto, trafia ono do naszego warsztatu, gdzie zostaje rozebrane na części pierwsze.

Cały silnik zostaje rozłożony, wyczyszczony i uszczelniony na nowo. Każdy projekt RWB, który powstaje w 911Garage to nie tylko body kit, to również doprowadzenie każdego egzemplarza do perfekcji pod względem mechanicznym oraz wiele customowych części.

jsekuna@gmail.com

Sprzedaż Tomek: +48 504 364 822

Serwis Hubert: +48 515 254 935 

Warszawska 19 05-092 Łomianki

©2019 by 911 Garage. Proudly created with Wix.com

IMG_3327